ZUSAH1X38
USA Sealing
Prodotto No:
ZUSAH1X38
Descrizione:
Buna-N O-Ring - 1mm Wide 38mm ID
In magazzino : 1
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 1.496" (38.00mm)
Width / Cross Section 0.039" (1.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 1.575" (40.00mm)