ZUSAH1X46
USA Sealing
Prodotto No:
ZUSAH1X46
Descrizione:
Buna-N O-Ring - 1mm Wide 46mm ID
In magazzino : 15
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 1.811" (46.00mm)
Width / Cross Section 0.039" (1.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 1.890" (48.00mm)