ZUSAH1X49
USA Sealing
Prodotto No:
ZUSAH1X49
Descrizione:
Buna-N O-Ring - 1mm Wide 49mm ID
In magazzino : 132
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 1.929" (49.00mm)
Width / Cross Section 0.039" (1.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 2.008" (51.00mm)