ZUSAH1X52
USA Sealing
Prodotto No:
ZUSAH1X52
Descrizione:
Buna-N O-Ring - 1mm Wide 52mm ID
In magazzino : 225
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 2.047" (52.00mm)
Width / Cross Section 0.039" (1.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 2.126" (54.00mm)