ZUSAH1X70
USA Sealing
Prodotto No:
ZUSAH1X70
Descrizione:
Buna-N O-Ring - 1mm Wide 70mm ID
In magazzino : 6
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 2.756" (70.00mm)
Width / Cross Section 0.039" (1.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 2.835" (72.00mm)