ZUSAH1X8.5
USA Sealing
Prodotto No:
ZUSAH1X8.5
Descrizione:
Buna-N O-Ring - 1mm Wide 8.5mm I
In magazzino : 2
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 0.335" (8.50mm)
Width / Cross Section 0.039" (1.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 0.413" (10.50mm)