ZUSAH2.4X10.8
USA Sealing
Prodotto No:
ZUSAH2.4X10.8
Descrizione:
Buna-N O-Ring - 2.4mm Wide 10.8m
In magazzino : 362
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 0.425" (10.80mm)
Width / Cross Section 0.094" (2.40mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 0.614" (15.60mm)