ZUSAH2.4X11.8
USA Sealing
Prodotto No:
ZUSAH2.4X11.8
Descrizione:
Buna-N O-Ring - 2.4mm Wide 11.8m
In magazzino : 24
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 0.465" (11.81mm)
Width / Cross Section 0.094" (2.40mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 0.654" (16.60mm)