ZUSAH2.4X12.3
USA Sealing
Prodotto No:
ZUSAH2.4X12.3
Descrizione:
Buna-N O-Ring - 2.4mm Wide 12.3m
In magazzino : 34
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 0.484" (12.29mm)
Width / Cross Section 0.094" (2.40mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 0.673" (17.10mm)