ZUSAH2.4X12.8
USA Sealing
Prodotto No:
ZUSAH2.4X12.8
Descrizione:
Buna-N O-Ring - 2.4mm Wide 12.8m
In magazzino : 1
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 0.504" (12.80mm)
Width / Cross Section 0.094" (2.40mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 0.693" (17.60mm) 11/16"