ZUSAH2.4X31.6
USA Sealing
Prodotto No:
ZUSAH2.4X31.6
Descrizione:
Buna-N O-Ring - 2.4mm Wide 31.6m
In magazzino : 25
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 1.244" (31.60mm)
Width / Cross Section 0.094" (2.40mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 1.433" (36.40mm)