ZUSAH2.5X13.5
USA Sealing
Prodotto No:
ZUSAH2.5X13.5
Descrizione:
Buna-N O-Ring - 2.5mm Wide 13.5m
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 0.531" (13.50mm)
Width / Cross Section 0.098" (2.49mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 0.728" (18.50mm)