ZUSAH2.5X52
USA Sealing
Prodotto No:
ZUSAH2.5X52
Descrizione:
Buna-N O-Ring - 2.5mm Wide 52mm
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 2.047" (52.00mm)
Width / Cross Section 0.098" (2.49mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 2.244" (57.00mm)