ZUSAH3.5X103
USA Sealing
Prodotto No:
ZUSAH3.5X103
Descrizione:
Buna-N O-Ring - 3.5mm Wide 103mm
In magazzino : 15
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 4.055" (103.00mm)
Width / Cross Section 0.138" (3.51mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 4.331" (110.00mm)