ZUSAH3.5X195
USA Sealing
Prodotto No:
ZUSAH3.5X195
Descrizione:
Buna-N O-Ring - 3.5mm Wide 195mm
In magazzino : 18
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 7.677" (195.00mm)
Width / Cross Section 0.138" (3.51mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 7.953" (202.00mm)