ZUSAH3.5X36
USA Sealing
Prodotto No:
ZUSAH3.5X36
Descrizione:
Buna-N O-Ring - 3.5mm Wide 36mm
In magazzino : 7
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 1.417" (36.00mm)
Width / Cross Section 0.138" (3.51mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 1.693" (43.00mm) 1-11/16"