ZUSAH3.5X56
USA Sealing
Prodotto No:
ZUSAH3.5X56
Descrizione:
Buna-N O-Ring - 3.5mm Wide 56mm
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 2.205" (56.00mm)
Width / Cross Section 0.138" (3.51mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 2.480" (63.00mm)