ZUSAH3.5X62
USA Sealing
Prodotto No:
ZUSAH3.5X62
Descrizione:
Buna-N O-Ring - 3.5mm Wide 62mm
In magazzino : 11
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 2.441" (62.00mm)
Width / Cross Section 0.138" (3.51mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 2.717" (69.00mm)