ZUSAH3.6X37.3
USA Sealing
Prodotto No:
ZUSAH3.6X37.3
Descrizione:
Buna-N O-Ring - 3.6mm Wide 37.3m
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 1.469" (37.31mm)
Width / Cross Section 0.142" (3.60mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 1.752" (44.50mm)