ZUSAH3X129.4
USA Sealing
Prodotto No:
ZUSAH3X129.4
Descrizione:
Buna-N O-Ring - 3mm Wide 129.4mm
In magazzino : 146
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 5.094" (129.39mm)
Width / Cross Section 0.118" (3.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 5.331" (135.40mm)