ZUSAH3X14
USA Sealing
Prodotto No:
ZUSAH3X14
Descrizione:
Buna-N O-Ring - 3mm Wide 14mm ID
In magazzino : 14
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 0.551" (14.00mm)
Width / Cross Section 0.118" (3.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 0.787" (20.00mm)