ZUSAH3X140
USA Sealing
Prodotto No:
ZUSAH3X140
Descrizione:
Buna-N O-Ring - 3mm Wide 140mm I
In magazzino : 5
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 5.512" (140.00mm)
Width / Cross Section 0.118" (3.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 5.748" (146.00mm)