ZUSAH3X14.5
USA Sealing
Prodotto No:
ZUSAH3X14.5
Descrizione:
Buna-N O-Ring - 3mm Wide 14.5mm
In magazzino : 1
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 0.571" (14.50mm)
Width / Cross Section 0.118" (3.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 0.807" (20.50mm)