ZUSAH3X29.2
USA Sealing
Prodotto No:
ZUSAH3X29.2
Descrizione:
Buna-N O-Ring - 3mm Wide 29.2mm
In magazzino : 3
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 1.150" (29.21mm)
Width / Cross Section 0.118" (3.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 1.386" (35.20mm)