ZUSAH3X40
USA Sealing
Prodotto No:
ZUSAH3X40
Descrizione:
Buna-N O-Ring - 3mm Wide 40mm ID
In magazzino : 7
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 1.575" (40.00mm)
Width / Cross Section 0.118" (3.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 1.811" (46.00mm)