ZUSAH3X7.5
USA Sealing
Prodotto No:
ZUSAH3X7.5
Descrizione:
Buna-N O-Ring - 3mm Wide 7.5mm I
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 0.295" (7.50mm)
Width / Cross Section 0.118" (3.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 0.531" (13.50mm)