ZUSAH4.5X61
USA Sealing
Prodotto No:
ZUSAH4.5X61
Descrizione:
Buna-N O-Ring - 4.5mm Wide 61mm
In magazzino : 20
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 2.402" (61.00mm)
Width / Cross Section 0.177" (4.50mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 2.756" (70.00mm)