ZUSAH4X240
USA Sealing
Prodotto No:
ZUSAH4X240
Descrizione:
Buna-N O-Ring - 4mm Wide 240mm I
In magazzino : 4
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 9.449" (240.00mm)
Width / Cross Section 0.157" (3.99mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 9.764" (248.00mm)