ZUSAH4X242
USA Sealing
Prodotto No:
ZUSAH4X242
Descrizione:
Buna-N O-Ring - 4mm Wide 242mm I
In magazzino : 10
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 9.528" (242.00mm)
Width / Cross Section 0.157" (3.99mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 9.843" (250.00mm)