ZUSAH4X31
USA Sealing
Prodotto No:
ZUSAH4X31
Descrizione:
Buna-N O-Ring - 4mm Wide 31mm ID
In magazzino : 5
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 1.220" (31.00mm)
Width / Cross Section 0.157" (3.99mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 1.535" (39.00mm)