ZUSAH4X45
USA Sealing
Prodotto No:
ZUSAH4X45
Descrizione:
Buna-N O-Ring - 4mm Wide 45mm ID
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 1.772" (45.00mm)
Width / Cross Section 0.157" (3.99mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 2.087" (53.00mm)