ZUSAH4X62
USA Sealing
Prodotto No:
ZUSAH4X62
Descrizione:
Buna-N O-Ring - 4mm Wide 62mm ID
In magazzino : 21
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 2.441" (62.00mm)
Width / Cross Section 0.157" (3.99mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 2.756" (70.00mm)