ZUSAH4X65
USA Sealing
Prodotto No:
ZUSAH4X65
Descrizione:
Buna-N O-Ring - 4mm Wide 65mm ID
In magazzino : 18
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 2.559" (65.00mm)
Width / Cross Section 0.157" (3.99mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 2.874" (73.00mm)