ZUSAH5.3X128
USA Sealing
Prodotto No:
ZUSAH5.3X128
Descrizione:
Buna-N O-Ring - 5.3mm Wide x 128
In magazzino : 29
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 5.039" (128.00mm)
Width / Cross Section 0.209" (5.31mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 5.457" (138.60mm)