ZUSAH5.3X150
USA Sealing
Prodotto No:
ZUSAH5.3X150
Descrizione:
Buna-N O-Ring - 5.3mm Wide x 150
In magazzino : 2
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 5.906" (150.00mm)
Width / Cross Section 0.209" (5.31mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 6.323" (160.60mm)