ZUSAH5.3X155
USA Sealing
Prodotto No:
ZUSAH5.3X155
Descrizione:
Buna-N O-Ring - 5.3mm Wide x 155
In magazzino : 4
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 6.102" (155.00mm)
Width / Cross Section 0.209" (5.31mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 6.520" (165.60mm)