ZUSAH5.3X170
USA Sealing
Prodotto No:
ZUSAH5.3X170
Descrizione:
Buna-N O-Ring - 5.3mm Wide x 170
In magazzino : 19
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 6.693" (170.00mm)
Width / Cross Section 0.209" (5.31mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 7.110" (180.60mm)