ZUSAH5.3X200
USA Sealing
Prodotto No:
ZUSAH5.3X200
Descrizione:
Buna-N O-Ring - 5.3mm Wide x 200
In magazzino : 52
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 7.874" (200.00mm)
Width / Cross Section 0.209" (5.31mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 8.291" (210.60mm)