ZUSAH5.3X206
USA Sealing
Prodotto No:
ZUSAH5.3X206
Descrizione:
Buna-N O-Ring - 5.3mm Wide x 206
In magazzino : 2
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 8.110" (206.00mm)
Width / Cross Section 0.209" (5.31mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 8.528" (216.60mm)