ZUSAH5.3X212
USA Sealing
Prodotto No:
ZUSAH5.3X212
Descrizione:
Buna-N O-Ring - 5.3mm Wide x 212
In magazzino : 16
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 8.346" (212.00mm)
Width / Cross Section 0.209" (5.31mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 8.764" (222.60mm)