ZUSAH5.3X218
USA Sealing
Prodotto No:
ZUSAH5.3X218
Descrizione:
Buna-N O-Ring - 5.3mm Wide x 218
In magazzino : 63
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 8.583" (218.00mm)
Width / Cross Section 0.209" (5.31mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 9.000" (228.60mm)