ZUSAH5.3X236
USA Sealing
Prodotto No:
ZUSAH5.3X236
Descrizione:
Buna-N O-Ring - 5.3mm Wide x 236
In magazzino : 20
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 9.291" (236.00mm)
Width / Cross Section 0.209" (5.31mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 9.709" (246.60mm)