ZUSAH5.3X250
USA Sealing
Prodotto No:
ZUSAH5.3X250
Descrizione:
Buna-N O-Ring - 5.3mm Wide x 250
In magazzino : 32
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 9.843" (250.00mm)
Width / Cross Section 0.209" (5.31mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 10.260" (260.60mm)