ZUSAH5.3X258
USA Sealing
Prodotto No:
ZUSAH5.3X258
Descrizione:
Buna-N O-Ring - 5.3mm Wide x 258
In magazzino : 34
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 10.157" (258.00mm)
Width / Cross Section 0.209" (5.31mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 10.575" (268.60mm)