ZUSAH5.3X355
USA Sealing
Prodotto No:
ZUSAH5.3X355
Descrizione:
Buna-N O-Ring - 5.3mm Wide x 355
In magazzino : 40
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 13.976" (355.00mm)
Width / Cross Section 0.209" (5.31mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 14.394" (365.60mm)