ZUSAH5.3X375
USA Sealing
Prodotto No:
ZUSAH5.3X375
Descrizione:
Buna-N O-Ring - 5.3mm Wide x 375
In magazzino : 6
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 14.764" (375.00mm)
Width / Cross Section 0.209" (5.31mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 15.181" (385.60mm)