ZUSAH5.3X387
USA Sealing
Prodotto No:
ZUSAH5.3X387
Descrizione:
Buna-N O-Ring - 5.3mm Wide x 387
In magazzino : 19
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 15.236" (387.00mm)
Width / Cross Section 0.209" (5.31mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 15.654" (397.60mm)