ZUSAH5.3X46.2
USA Sealing
Prodotto No:
ZUSAH5.3X46.2
Descrizione:
Buna-N O-Ring - 5.3mm Wide x 46.
In magazzino : 23
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 1.819" (46.20mm)
Width / Cross Section 0.209" (5.31mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 2.236" (56.80mm)