ZUSAH5.3X48.7
USA Sealing
Prodotto No:
ZUSAH5.3X48.7
Descrizione:
Buna-N O-Ring - 5.3mm Wide x 48.
In magazzino : 34
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 1.917" (48.69mm)
Width / Cross Section 0.209" (5.31mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 2.335" (59.30mm)