ZUSAH5.3X58
USA Sealing
Prodotto No:
ZUSAH5.3X58
Descrizione:
Buna-N O-Ring - 5.3mm Wide x 58m
In magazzino : 17
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 2.283" (58.00mm)
Width / Cross Section 0.209" (5.31mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 2.701" (68.60mm)